KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazartesi, Mayıs 10

Kısa Kısa Bilgilendirme

Deniz Kaçan takımdan ayrıldı. Sözleşmesi sona erdiği için gidişinden bir bedel elde edemedik.
Emre Atalı; sözleşmesi bitti. Takımdan ayrılacaklar arasında görüyorum. Bir yere giderse bedel edemeyeceğiz.
Hüseyin Demir; sözleşmesi bitti.
Mehmet  Kömürcü; sözleşmesi bitti.
Semih Kahraman; sözleşmesi bitti.
Uğur Kıllı; sözleşmesi devam etmesine karşın büyük ihtimalle takımdan ayrılacak. Takıma para kazandıracak tek futbolcu olarak görünüyor.
Ahmet Kazım Ertem hocanın sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Büyük ihtimalle takımdan ayrılacak. Kalmasını umut ediyorum.

Sözleşmesi biten oyuncular:
Tahir Kurt : Üsküdar'da oynuyor. Bu sezon 18 gol attı. Eğer yanlış bilmiyorsam Trakya kökenli..
Nezir Özer : Pazarspor'da oynuyor. Bu sezon 17 gol attı. 1991 doğumlu.
Üstün Bilgi : Oyak Reanult'ta oynuyor ve 1988 doğumlu. Bu sezon 14 golü var.
Uğur gidecekse eğer bu adamlar her şekilde yerini dolduracaktır.

Orta sahadan çok fazla kayıp vereceğimizi düşünüyorum. Sözleşmesi bitmek üzere olan futbolculardan en azından Hüseyin Demir ile sözleşme imzalamamız gerekiyor. Keza tek başına bile orta sahamızı toparlayabiliyor. Yanına alt yapımızdan Anıl'ı yerleştirdik mi tadından yenmez.

Herşey bir yana, verimli bir transfer dönemi yaşamayı ümit ediyorum. Bu sene yaratıcı takım özelliğimizi Talha'nın gidişiyle kaybettik. Yükselemezsek Talha gibi bir çok oyuncuyu kaybedeceğiz ve başarı kazanamayacağız. İstediğimiz, hakettiğimiz yerlere gelemeyeceğiz. Yeni bir başlangıç yapmak gerekli mi ? Evet.. Ama sadece yönetimin değil bizim de yapmamız gerekiyor bu başlangıcı... Kötü kapattık sezonu; daha güzel başlangıçlar yapmak, ligi daha güzel bitireceğimiz bir sezona başlamak ve daha güzel bitirmek dileği ile..

1 yorum:

  1. Öyle görünüyorki baya bir transfer yapmamız lazım.Bildiğim kadarıyla Burak Kapan kiralıktı oda gider.Ama anlaşılırsa çok güzel olur.Stoperde alt yapıdan Emre oynayabilir aradan biraz zaman geçtikten sonra.Anıl orta sahada oynayabilir biraz kendini geliştirdikten sonra.Defans bölgesinde fazla sıkıntı çekmeyiz.Deniz gittiyse eğer yerine onun kalitesinde biri alınmalıdır.

    Transfer çalışmalarına fazla zaman geçmeden başlanılması lazım.Seneye ümit ediyorum ki herşey daha güzel olacak.İnşallah hakettiğimiz yere çıkarız...

    YanıtlaSil