KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Cumartesi, Kasım 13


Geride kalan 11 haftanın sonunda Mehter takımı gibi ilerleyen fileri ucunda ayakta durmakta zorlanan adamları bulunan Lüleburgazspor tek farklı galibiyetlerine bu maçta artık son vermelidir. Geçen haftaki 1 puanın anlamlandırılması için sahasındaki Tepecikspor maçını kazanması gerekir. Kazanacağımızı düşünüyorum inşallah öyle de olur.
Tepecikspor 22 yıllık geçmişlerinde asansör takımı tanımının cuk oturduğu bir takım. Bir sene 2.lig aynı sene 3.lig. Bir ligde 2 sene duramayan bir takım inşallah bu sene de düşüşleri devam eder diyoruz.
Son olarak Trakya takımları Çerkezköy'ün batısından başlar tüm yarım adayı kapsar. Lüleburgaz, Kırklareli, Edirne , Keşan, Babaeski, Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ, Uzunköprü, Gelibolu diye devam eder; Tepecikspor ise Trakya takımı değil İstanbul'un semt takımıdır.
Lüleburgazspor sevdalılarının bu maçta da takımın yalnız bırakmayacağını düşünüyorum. Artık bu maçtan sonra şu bilet fiyatlarına bir ayar çekilmesi lazım. Aynı ligde mücadele ettiğimiz takımların bilet fiyatları 3 TL, 1TL, 50 kr iken bizimkisinin 10 TL olması biraz abartı kaçıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder