KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Mayıs 15

Savaşmaktan Korkma...!!


Son 5 haftada aldığımız galibiyetlerden sonra play-off için son 90 dk için 3 araba 11 kişi 3 olta pardon bayrak sopası 3 aden 2,5X2,5 yeşil kırmızı bayrak ile Lüleburgaz'dan Babaeski'ye yola çıktık. Amaç belli kazanmak ve play-off'a kalmak.

Maça aslında çokta kötü başlamadık en uç elemanımız Gökhan'ın indirdiği toplarda biraz daha dikkatli olsak belki ilk 10 dakikada maçı kopartıp çekirdek yemeğe başlardık ama olmadı 28. dk da çok akıllıca bir paylaşma sonucu Gökhan'la golü bulduktan sonra az da olsa rahatladık biz orta sahadaki hatalarımız çok pahalı bir sonuç doğurabilirdi ama ilk yarıyı önde bitirdik. Stoperlerimiz Kaptan Birol ile Terminatör Menderes rakip forvete aman vermedi.

İkinci yarı daha dengeli oyunla son 20 dakikaya kadar çok iyi geldik ama Son 20 dakika bizim için kabustu .Mendi'nin sakatlığının artmasından dolayı çıkması 3lü defans bloguna dönmemiz orta sahamızın direncinin düşmesi oyunun bizi alanda oynanmasına neden oldu.

Sonuç olarak alınan altından 3 puan ile play-off'lardayız. Alınan diğer sonuçlardan dolayı ligi 3. sırada tamamladık ve 4. olan Nazilli Bedeliyespor ile play-off'un ilk maçını oynamaya hak kazandık. Ligi 2.sırada tamamlayan Bursa Nilüferspor ile 5. sıradaki Ünye play-off'un diğer ayağını oynayacak.

Hedef 2.lig öyle veya böyle çıkacağız....

Kardeşlerimin bütün bir haftasını vererek emek harcayarak yaptıkları "SAVAŞMAKTAN KORKMA" pankartını yerinden söken polis memurları ne amaçla yaptıkları daha çözülememiştir.


dip not:

*4) Play-Off’larda, grubunu ikinci sırada bitiren takımlarla aynı grubu beşinci sırada bitiren takımlar; üçüncü sırada bitiren takımlar ile aynı grubu dördüncü sırada bitiren takımlarla eşleşirler.

*TFF 3.lig statüsünden alıntıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder