KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Perşembe, Aralık 20

Yıllar Sonra...

Evet belki de 10 yıldan beri beklenen maç bu maç.Tierra aslında maç hakkında bizim jenerasyonun ne düşündüğünü yazmış burdan okuyabilirsiniz.

Ben o sıralar Lüleburgaz'da değildim. Öyle internette pek yaygın değil, facebook, twitter vs. yok. Teletex vardı. En hızlı haber alma aracımız oydu. Maçın 17:30 gibi biteceğini biliyordum O saatten sonra teletex başında "acaba noldu?" diyerek ekrana bakıyordum ki sonucu görünce yıkıldım evet geçen sene ki gibi ligden düşmüştük, amatör ligdeydik.
 Bir çok insan bu maçtan sonra Tekirdağ ile husumet başladığını düşünür ama öyle değildir. Varolan bir atışmanın son damlasıyla bu maç sonunda bardak taştı ve olay Tekirdağ sayircisinin maça gelememesine kadar gitti.

İnternette karıştırıken son 10 maçın sonuçlarını buldum.son 10 maçta rakibimizin bize karşı bariz üstünlüğü bulunmaktadır.Maçların çoğu da 1-0 bitmiştir.
Evet 10 yıl sonra beklediğimiz derbi pazar günü oynanacak. Gitmeye müsait olanlar stada gelip takımlarını desteklesin, gelemeyenler için sosyal paylaşım platfortmlarında skor dakika bildirilir. Bende kısmetse maçta olacağım ve dilim döndüğünce maçı yazarım. Fotoğraf paylaşırım....Hiç yorum yok:

Yorum Gönder