KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Şubat 9

LÜLEBURGAZSPOR-ayşekadın gençlerbirliği

Maçın öncesinde maç oynanmadan 1 puan versek deseler hiç kimse olmaz demezdi, o durumdaydık.
Kötü bir takım değiliz fakat çok genciz, tecrübesiz  bir takımız, iyi yönetilemiyoruz, borcumuz çok, maddi desteğimiz yok, bir sürü sorun ile karşı karşıyayız.
Bugünkü maçta çok iyi savunma yaptık mı derseniz ilk yarı direkten dönen 4 top ve kaçan penaltıyla evet cevabını veremeyiz fakat muazzam bir şekilde futbolcularımızın mücadelesi vardı. Kalecimizden en uçtaki forvete kadar canını dişine takan bir takım izledik.
Bu maç için çok şanslıydık bunda sonra bu kadar şanslı olurmuyuz bilemem ama bu takım bu ligde tutnması zor gözüküyor, ne yapılıp edilip takviye yapılması gerekir. Ama şu durumda zor gözüküyor.
Nihat Hoca'nın işi çok zor fakat imkansız değil, bu kadar imkansızlıklar içinde böyle güzel mücade izlemek bizimde hoşumuza gidiyor, Çünkü bugün sanki şampiyonluğa oynanyan bir takımın taraftarı gibiydik. Stadın müsade edilen taraflarını doldurduk, takımımızı destekledik.
Maça gelince Nihat Hoca çok fazla atak düşünmeden savunma yaparak yakalarsam atarım düşüncesiyle sahadaydı. Rakip ayşekadın bizi çok fazla ciddiye almadı ve cezasını da çekti.
Lüleburgazspor'da kaleciyi Onurhan'ı, Koray'ı ve Ceyhun'u beğendim, diğerleri de iyi oynadı ama rakip takıma karşı çok fazla üstünlük kuramadılar.
Sonuçta biz bu maçtan mücadelemizle 1 puanı aldık.
Bu arada cuma akşamı Genel Kurul yapıldı, yine aday çıkmamış, Mevcut başkan Ogün Yüzen başkanlığa devam etmiştir.Ama nedir ne değildir bu konuyla ilgili açıklama bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder