KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Perşembe, Aralık 11

"Lüleburgazspor borç yükünden kurtuluyor."

 
 

Lüleburgazspor’un yıllardır başına dert olan, her yönetim değişikliğinde miktarı ile gündeme gelen vergi borcunun büyük bir kısmının ödendiği belirtildi..

Lüleburgazspor Kulüp Başkanı Metin Açıkgöz, vergi borçlarının yapılandırılması ile ilgili önemli adımlar attıklarını ve Lüleburgazspor’un eski döneme ait olan 550 bin TL civarı borcununun yüzde 80'inin ödendiğini belirtti.

Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz ve AKP Kırklareli Eski İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz önderliğinde girişimlere başladıklarını belirten Açıkgöz, borçların %80’inin ödendiğini, ay sonuna kadar ise tamamını bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Açıkgöz, iki aydır bu konuda çalışmalar yürüttüklerini belirterek, " Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz ve AKP Kırklareli Eski İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz önderliğinde gerçekleştirilen girişimlerde olumlu sonuçlar elde ettik. Lüleurgazspor’da görev yapmış 105 eski yöneticiye Ahmet Zeki Kılavuz’un gayretleriyle ulaştık. Ulaştığımız yöneticilerin de fedakarlıklarıyla borçların %80’i ödendi. Ay sonuna kadar kalan borçların da ödenmesini hedefliyoruz. Bu bağlamda bize destek olan Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz ve Ahmet Zeki Kılavuz’a sonsuz teşekkür ediyoruz." dedi.

‘LÜLEBURGAZSPOR’A HERKES SAHİP ÇIKSIN’

Ahmet Zeki Kılavuz’da yaptığı açıklamada, Lüleburgazspor’a herkesin sahip çıkması gerektiğini söyledi. Kılavuz: "Eski dönem borçlarının yapılandırılması ile ilgili eski yönetici arkadaşlarla görüştük. Arkadaşlarımız da bu konuda hassasiyet ve fedakarlık örneği göstererek, vergi dairesine olan borçları konusunda başvuruda bulundular. Aralık ayı sonuna kadar tüm borçların yapılandırılacağı düşüncesindeyim. Lüleburgazspor’a bundan sonra başarılar diliyorum." dedi.Kaynak www.gorunumgazetesi.com.tr
UĞUR PİRPOR haberi 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder