KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Çarşamba, Aralık 9

3'te devre 5'te biter.


Lüleburgazspor maça sakat oyuncuların çokluğu ve rakibin nispeten zayıf olması nedeniyle kadroda rotasyon yaparak çıktı.

Alişan Ural'ın yerine Cabir'i stoper mevkine koyan hoca, sağda açıkta Osman'a onun arkasına da Mehmet Kömürcü'yü yerleştirdi.

Maç çok rahat geçti.Rakip defansın genç ve tecrübesiz adamları bizim forvetlere karşı fazla direnemedi.Lüleburgazspor ilk yarı maçı bitirdi.

7 ve 25'te Emre 20'de Uğur ile ilk yarıyı 3-0 önde kapattık.
İkinci yarı başlarında Talha'da yakaladığı pozisyonu değerlendiremedi.55'te Deniz'in oyuna girmesiyle daha rahat pozisyonlara girdik.2 gol atan Deniz ikinci golü tam anlamıyla usta işi bir eserdi.Gol öncesi ortasaha çizgisinde yaşanan pozisyonda topl ile beraber attığı 30 metrelik deparı muhteşemdi.

Fakat ondan sonra kaleci ile başbaşa kaldığı üç pozisyonun ikisini kaleciye birini de dışarı atınca "ah be Deniz" dedirtti kendine.

Küçükköy için söyleyebileceğim tek önemli şey 82'de penaltı kaçırdılar.

Gaziosmanpaşa'da İnegöl ile kendi evinde berabere kalınca ekmeğimize yağ yürüldü.Sırada Alibeyköy maçı var.Deplasman karnemizin iyi olması sebebiyle ve bunu devam ettireceğimiz düşüncesiyle bu maçtanda 3 puan bekliyorum.Uğur ve Emre bu maçta gördükleri sarı kartlarla cezalı duruma düştüler.

Maç seyircisiz olmasına rağmen Tayfa yine Lüleburgaz'ı yanlız bırakmadı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder