KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Aralık 20

Kara bulutlar çöktü üzerimize


Hava güneşliydi maç saatinde.Şöyle bir İnegölspor'lu futbolculara baktım. Aklıma o anda Edirne'de ki kupa maçı geldi.Ah Burak biraz daha hızlı olysadın biz bu adamları kesin elerdik dedim kendi kendime.

Ahmet Hoca yine 4-2-3-1 ile çıktı.Tek forvet Uğur, Sağ açık Deniz, sol açık Engin ve ortada Talha; Semih ve Hüseyin çapa,Sağ bek Kömürcü, sol bek Levent ,stoperler Cabir le Hakan; Kalede Burak.
Rüzgarı aldık arkamıza yüklendikçe yükleniyoruz Deniz sağdan bindirmeler yapıyor ama İnegölspor defansındaki yardımlaşma iyi olduğundan iki kişi bastırp topu kapıyor.İlk yarının ortalarında şişirme toplarla rakip defansın arkasın atılan toplarda pozisyon aradık,bulduk ama golle sonuçlanmadı.
İkinci yarı başladığında hoca bence hatalı bir değişiklik yaptı;Deniz çıkıp Emre girdi.Bence sol açıkta hiçbir varlık gösteremeyen Engin çıksaydı daha iyi olabilirdi yada değişiklik yapmadan Uğur ile Engin'in pozisyonlarını değiştirseydi daha iyi olurdu.
Emre kötü mü oynadı derseniz hayır gayet iyi oynadı fakat biz de öyle bir şanssızlık var ki...

Bulutların havayı karartmasıyla beraber bizim de şans faktörümüz bulutların arasında kaybolup gitti. Tam dakikasını hatırlamıyorum sanırım 65'lerdeydi.Bir penaltı vuruşu kaçırdık.Talha ile kaleci kendi sağına yattı Talha ters köşeye yerden düzgün bir vuruşla topu auta attı.
Dakika 81'i gösterene kadar maç İnegölspor sahasında oynandı.81. dakikada atılan uzun topta topu uzaklaştırmak isteyen Cabir topu kornere attı.
Kornerden gelen topa hamle yapan İnegöllü hücum oyuncusu kafayla topu arka direğe gönderdi.İlk vuruşta başarılı olsakta dönen topta golü kalemizde gördük.
Semih'i çıkartan hocam yerine forvet oyuncusu olarak Alişan Ural'ı aldı.Çünkü orada çok kısa kalmıştık.Bu hamle bana Beşiktaş-Bursaspor maçında kısa Sercan'ı çıkartıp uzun defans oyuncusu Ömer Erdoğan'ı alan Ertuğrul Hoca'yı anımsattı. Maçın son dakikalarında Emre'nin kafa vuruşunu uzanıp çıkartan kalecinin sakatlanması(!) gerginlik yaşattı.Sonraki dakikalarda çıkan ufak tefek sürtüşmelerden dolayı pozisyon olmadı.Maç sonu da kavga vardı.
İnegölspor Başkanına olaylardaki tavrından dolayı teşekkür ederiz.

Gaziosmanpaşaspor, Nilüfer'i yenmiş kötünün iyisi bir sonuç.Yenseydik 3. olma şansımız vardı.
İnşallah haftaya Balıkesirspor'u yenerek bu mağlubiyreti telafi ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder