KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazartesi, Ağustos 2

Lüleburgaz'da imza şov

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Gruptaki temsilcimiz Lüleburgazspor transfere devam ediyor.
İki gün önce(30.07.2010) Lüleburgaz 8 Kasım Stadında gerçekleşen imza töreni saat 16.30’da başlarken Lüleburgazspor Başkanı Siyami Aslan, As Başkan Dursun Aslan, Futbol Şube Sorumlusu Erkan Öztürk ve Alt Yapı Sorumlusu Mesut Yarim hazır bulundular.
Dış transferde 9 alt yapıda da 3 olmak üzere toplam 12 kişiye imza attırıldı.
Yeşil kırmızılılar alt yapıdan yetişen Ercüment Eray (19), Samsun Tekkeköy Belediyespordan Erdi Bilgin (18) ve Yusuf Hatipoğlu (21), Araklıspor’dan Mithat Haliloğlu (20), Sakarya Yıldırımspor’dan Sercan Sevinç (20), İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Ogün Çebi (19), Kırklareli Sanayispor’dan Samet Tosun (20) ve Edirne Tuncaspor’dan Önder Safa (17) ile 5 yıllığına, Oyak Renaultspor’dan Mehmet Uzun (24), Karsspor’dan Ziya Gökuş (25) ve Gaziosmanpaşa’dan Yavuz Ender Yılmaz (26) ile 2 yıllığına kendilerini yeşil kırmızı renklere bağlayan imzayı attırdılar.
Bu imza törenin ardından Lüleburgazspor alt yapısına Antrenör Aydın Çelik, Yüksel Güdücüoğlu ve Seyfullah Konyalı sözleşme imzaladılar.
İmza töreni sonrasında bir açıklamada bulunan Lüleburgazspor yönetim kurulu birinden değerli futbolcu ve antrenörlerle anlaştıkları için çok mutlu olduklarını belirterek, şunları söylediler.
“ 2010-2011 sezonu öncesinde en büyük transferi geçtiğimiz yıl ki Teknik Direktörümüz Ahmet Ertem’le yeniden anlaşarak yaptık. Sonrasında transfer konusunda acele etmedik. Ancak imzaları attıracağımız gün gelmişti. Bu gün toplam 9 olmak üzere birbirinden değerli futbolcu kardeşlerimle imza töreni yaparak renklerimize bağladık. Sonrasında alt yapımızın daha çok güçlenmesi gençlerimizin önünü açmak için Antrenör Aydın Çelik, Yüksel Güdücüoğlu ve Seyfullah Konyalı ile sözleşme imzaladık. Şu an Lüleburgazspor olarak A takım da 3 ve alt yapıda 3 olmak üzere toplam birbirinden değerli 6 Antrenörle çalıştığımız için çok mutluyuz. Lüleburgazspor her zaman hedefleri olan bir takım. Bundan sonra da gerek A takımda gerekse de alt yapı da en iyi yerlere gelmek için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çok kısa zamanda eski futbolcumuz Gökhan Şükrü Ercan’da Lüleburgaz’a gelip, takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır.”
İmza töreni sonrasında Lüleburgazspor yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular basın mensuplarına toplu olarak poz verdiler.

Semih Yıldız haberidir.
alıntı Görünüm Gazetesi

2 yorum:

 1. Selam,

  Ben yeni ve orjinal bir fikirim üzerine blog açtım. Bu blogda maçların taktiksel analizi, takımların taktiksel analizi, taktik bilgileri, stratejiler ve eski taktiklere yer verecem. Yani kısacası futbolun teknik kısmını ele alıcam.
  Bunu yapmam için sizi gibi futbolu bilen ve takip eden bloglardan destek almak istiyorum. Sizin vereceğiniz bilgiler ışığında takımları daha iyi analiz edebilirim diye düşünüyorum. Tek başıma bütün maçları, bütün kadroları takip edemeyeceğim için sizlerin yardımına ihtiyacım var.

  Eğer bilgi alışverişi açısından benim MSN'imi eklerseniz çok sevinirim.
  Sizde takip ettiğiniz takımlarla ilgili detayları benle paylaşıp, beni aydınlatabilirsiniz..

  MSN: tacticalmastermind@hotmail.com

  Blog: http://soccertactic.blogspot.com/

  Saygılar

  Mesela LÜLEBURGAZSPOR takımı ile bilgileri, son detayları sizden alsam çok memnun olurum. Hem sizden destek aldığımı da açıkça belirticem tabii ki blogumda..

  YanıtlaSil
 2. seve seve yardım ederiz.
  sizin taktiksel verilerinizi bizde sizin imzanız altında yayınlarız.

  YanıtlaSil