KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Şubat 17

ÇÖKÜŞ

    Babaeski Stadında ki Bayrampaşa maçında alına 3 puanla 2.lige çıkmak için play-off oynamaya hak kazanan Lüleburgazspor, ilk maçta Nazilli Belediyespor'u eledikten sonra final 26 Mayıs 2011 tarihinde Ankara 19 Mayıs stadında Ünyespor ile oynandı. Hakem(!) Özgüç Türkalp ve saz arkadaşları maçı Ünyespor'a vermişlerdi.
    İşte o maçtan sonra Lüleburgazspor devamlı ve istikrarlı olarak düşüşe geçti, kulüp kayyumdan son dakika da Siyami Arslan ve Arkadaşları tarafından kurtarılmış. kulübün borçları takstlendirilmiş, transfer yapılabilecek bir durum yoktu, bakıma girmiş olan stad bir türlü bitmiyor maçlar yine
Babaeski stadı ve Kırklareli Stadında oynanıyordu.
    Kırklareli'de oynana maçlarda ne hikmetse biz ev sahibi olmamıza karşın deplasman taraftarı gibi görülüyorduk. Kırklarelili hemşerilerimiz(!) rakibimize özel ilgi gösterip her maçta başka bir takımı destekliyordu.
    Geçen sene düşmek için o kadar çok çaba gösterdik ki Bölgesel Amatör Ligini hakettik, benim saydığım değişen 3 hoca, 20 den fazla oyuncu ile 2006 yılında çıktığımız profesyonel ligden düşüyorduk.
    Siyami Başkan, ilgisizlikten usanmış artık bu takıma birilerinin sahip çıkması gerektiğini söylemişti. Yine kayyuma giderayak Akif BEŞER ve kadrosu Lüleburgazspor yönetini aldılar. ilk iş hoca olarak Seyfullah KONYALI ile anlaştılar. Gazetelere verdikleri demeklerde artık dışardan topçu gelmeyecek, geniş taramalar yapılacak Trakya Çocukları oynayacaktı.
   Lig başladı iniş çıkış derken geldik bugün oynanan Sultanbeyli Belediyespor maçınaaaa....
   Anladık maddi imkan yok ama bu takımın en çok işe yarayan adamını, takımının gol kralını stoper olarak  arkadaşlarının bile Messi dediği adamı sol bek oynatmaya kalkarsan ve bu maçtan kendi evinde 4 tane gol yersen bunun adına "ÇÖKÜŞ" derler.
   Hiç mi elinde stoper yok hiç mi sağ veya sol bekin yok?
   Bırak şapkadan tavşan çıkarma uğraşlarını, hala ısrar edersen böyle alay konusu olursun.
   Taraftarın o soğukta maç 4-0 iken bile senden bir gol bekledi,
   Hani genç oyuncuların? Bu takımın en iyisi 31 yaşındaki Tolga ile 37 yaşındaki Serkan
   Artık bırak hayalleri bu takıma özlediğimiz beklediğimiz topu oynat biz yine yenilelim ama en azından mücadele etti diyebilelim.
   Bir başka konu da stad, Heeeyy sayın Lüleburgazlılar biz bu stad yüzünden  bölgesel amatör ligdeyiz, öyle kolay mı stadı başkaların emrine sunmak...
   Beceremiyorsanız yapamayacağım diyorsanız kimse size zorla bu işi yapın demiyor.
   Bu çöküşte emeği olan herkese sonusz şükranlarımı sunuyorum. Sağolun varolun
   İyi ki varsınız...


 not: 8 Kasım Stadı Lüleburgaz'dadır. Lüleburgaz Lüleburgazlılarındır.


Saygılarımla...
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder