KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Perşembe, Şubat 28

"Lüleburgazspor Gönül Elçisi oldu"


Lüleburgazspor Gönül Elçisi oldu


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca tüm Türkiye genelinde yürütülen “Gönül Elçileri Projesi’ne Lüleburgazspor’da destek verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca tüm Türkiye genelinde yürütülen “ Gönül Elçileri Projesi’ne Kırklarelispor’dan sonra Lüleburgazspor da destek vererek Türkiye’de destek veren ikinci spor kulübü oldu.

Lüleburgazspor Başkanı Akif Beşer ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehdi Erginuğuzlu,

Veysel Kılıç, Teknik Direktör Seyfullah Konyalı ve Lüleburgazsporlu futbolcular, 27 Şubat Çarşamba günü saat 11.00’de Kaymakam Cemalettin Yılmaz’ı ziyaret ederek Gönül Elçiliği için form doldurdular.

Kaymakam Yılmaz, bu anlamlı Proje’de Kırklareli ilinin üçüncü sırada yer almasının sevindirici olduğunu belirterek “ Lüleburgazspor Yönetimi ve futbolcularının da projeye destek veren ikinci takım olması bizleri son derece mutlu etti. Kendilerini bu duyarlı davranışları için kutluyor, tüm insanlarımıza örnek teşkil etmesini diliyorum” dedi.

Başkan Beşer ise Gönül Elçileri Projesi’ni duyduklarında sevindiklerini belirtip “ İnsanlarımızın imkânları dâhilinde öksüz, yetim, engelli insanlarımızın daha iyi yetişmelerini sağlama arzusunda olduğunu görmek tüm insanlık için sevindiricidir. İnşallah bu güzel projeye katılım daha da artarak devam eder ve elçilik yalnızca kâğıt üzerinde kalmaz. Birlik ve beraberlik içinde daha güzel günlere kavuşuruz” dedi.

Daha sonra Lüleburgazspor Yönetimi ve futbolcular, formlarını doldurarak resmen “Gönül Elçisi” oldular.

kaynak: Gökhan KAN-Hürfikir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder