KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazartesi, Nisan 18

SAL'ladılar bizi...     2013-2014 sezonu sonunda düştüğümüzde belki dibi gördük bundan sonra yükselişimiz hep sürer umuduyla Kırklareli Süper Amatör Ligi namağlup lider bitirip tekrar Bölgesel Amatör Lige yükseldik.
     Kadromuz çok genç, tecrübesiz falan filan derken ligin dibine demir attık, Babaeski ve Arnavutköy takımları da kötü gittiğinden düşme kalma son haftaya kadar uzadı.
     Lig başında Başkanlık seçiminde kongreydim, istekli arzulu bir başkanımız olduğunu gördük, Takımla yatıp, takımla kalktığını gördük, saygılar sunuyorum kendisine.
     Borçlarla uğraşıyoruz, transfer yapamıyoruz alınan genç kardeşlerim iyi niyetle mücadelesini sürdürdüler, teknik direktörlük işi menejerlik oyunu olmadığı için bir bocalama ve dibe vuruş dönemi geçirdik ligin ikinci yarısının ilk maçında Nihat Güder takıma getirildi ve Babaeskispor maçı galibiyetiyle umutlar yeşerdi fakat bu süreçte takımın devamlı mağlubiyet alması ve Arnavutköy'ün bir kıpırdanma dönemine girmesi bizim şanşımızı biraz daha zora soktu.
     Son 2-3 hafta Arnavutköy ile oynayan rakipler devamlı bize çalıştı işte orada alacağımız 1-2 seri galibiyet bizi o cehennemden uzaklaştırabilirdi olmadı düştük tekrar Kırklareli Süper Amatör Ligdeyiz.
     Kırklareli SAL'da Şampiyon olan Vizespor Babaeski'nin düşmesiyle BAL'a yükselmişti, Bizim yerimize Lüleburgaz Yıldırımspor BAL'a yükselen ikinci takım oldu. Yıldırımspor'a başarılar dilerim.
  Kişisel kanaatim (ne kadar dikkate alınır bilinmez), Nihat GÜDER ile devam edilmesi ve altyapıya olan güvenin sürmesi ve eğer imkanı var ise takıma ağabeylik  yapabilecek  bir iki futbolcu ile Süper Amatör Ligde  bir sonraki sezonun planlaması yapıp BAL'da şampiyon olarak Profesyonel lige dönüş yapılabilmesi,
    Tabi sadece futbolcu, teknik adam ve başkanla bu iş olmaz Lüleburgaz sınırları içinde ticaret yapan, memur olan kısacası Lüleburgaz'dan ekmek yiyen tüm dinamikler harekete geçmesi ve bunun artık MEMLEKET MESELESİ haline gelmesi.
    Son söz, Takımını sonuna kadar destekleyen kardeşlerime siz bu yolda devam edin elbette bir gün bu çile sona erecek inanın buna...

   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder