KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Ekim 25

1-2


Lüleburgazspor dengeli başladı.İlk 10 dakika 1-2 pozisyon oldu fakat gol ile sonuçlanmadı.Sonra Defansın arkasına atılan güzel bir top ile Balıkesir forveti 9 numara kalecinin sağından bırakarak takımını 1-0 öne geçirdi.İlk yarıyı 1-0 yenik kapattık. Bu hoca bu kaleciyi neden oynatıyor çözmüş değilim çıkıp alacağı toptan golü yedik o da yetmiyormuş gibi çıkmaması gereken pozisyonda çıkarak kaleyi bomboş bırakıyor.
İkinci yarı Engin'in oyuna girmesiyle az da olsa bir hareketlilik kazandık.Nitekim golde geldi beraberliği yakaladıktan sonraki 5 dakika içinde 2-3 pozisyon bulduk ama değerleniremedik.
Balıkesirspor'un sağdan yaptığı ortayı mükemmel(!) tamamlayan Tandoğan takımını 2-1 geriye düşürdü.Sonraki bölümlerde doldur boşalttan başka birşey seyretmedik.
Fırtına da çatısı uçan kapalı tribün yeni açık haliyle çok havadar olmuş.
Ben bu Balıkesir teknik kadrosu kadar çirkefini görmedim.Niteki Teknik Drektörleri bizim komisere bağırıp çağırmış galiba olayda küfürde var.Taraftarı çıldırttılar.
Bu arada bir lafta buraya gelen Balıkesir taraftarlarına iyi hoş geliyorsunuz takım desteklemeye de ne haddinize bütün Burgaz'ı düzmek terbiyeli olun alkışlayalım.
Sonuç olarak yenildik ama lider karşısında ezilmeden oynadık.Kaleci haric takımı tebrik ediyorum.
Trakya Ateşi'ni yaptıklarından dolayı tebrik ediyorum.Ellerinize sağlık gerekli açıklamayı zaten onlar kendi blog'larında yaparlar. :)

2 yorum:

  1. kanımı akıttım bu takım için desem yalan olmaz sanırsam artık :)
    çoktandır her gelen hakediyordu. bunlara kısmet oldu. :)
    iyi oldu.

    YanıtlaSil
  2. Tebrik ederim emre :) haftaya bi pankart yaptıralım biz bu takımıza kanımızı verdik gerekirse canımızı da veririz die

    YanıtlaSil