KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Çarşamba, Şubat 17

Only A Game?

Salı günü İstanbul'a hem ziyaret hem ticaret amaçlı bir gezi yaptım.İşimi hallettikten sonra Taksim'e gittim.Otobüsten indiğim anda koskocaman bir afiş görüyorsunuz Taksim Anıtı'nın arkasına doğru düşen yerde.
"Only A Game" Sergisi afişiydi bu.2,5 Tl'lik cüzi bir ücretle giriş yaptığınız bu müzevari sergi de inanılmaz şeylerle karşılaşıyorsunuz.Bazı fotoğraflar çektim ama telefonla çektiğim için çokta kaliteli değil.Zaten bence imkanınız olur İstanbul'a giderseniz bu sergiye mutlaka uğrayın.Gayet güzel ve kaliteli.İçinde Şampiyonlar Ligi,UEFA, Kupa Galipleri Kupalarıyla beraber o maçlara ait bazı detaylar, Milli Takımların formaları, sinevizyon gösterisi, kapağı açtığınız andan itibaren o yılla alakalı görüntülü ve yazılı bilgilendirmeler, efsanelerin o yıllara ait formaları, fotoğraflar ve daha birçok şey bulunmaktadır.


2 yorum:

  1. Fotoğraflar çok güzel. Ben de gitmeyi düşünüyorum ama makinem bozuldu o yüzden fotoğraf çekemeyeceğim. Ayrıca okulun gazetesi için de bir kaç fotoğraf kullanmam gerekli. Müsadeniz var mıdır?

    YanıtlaSil
  2. Tabi kullanabilirsiniz.Sorun değil.
    Sergiye gitmenizi tavsiye ederim gerçekten muhteşem.

    YanıtlaSil