KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Kasım 8

3-0


Tam olarak hatırlamamakla beraber sanırım 90 senesiydi en son Trakya’da bir deplasmana gittiğim. Çorluspor ile oynamıştık ve maç 1-1 bitti.

Yıllar sonra tekrar bir Trakya deplasmanına gidiyorduk.2,5 otobüs artı özel araçlarıyla gelenler ile birlikte Çorlu Stadı’nda bize ayrılan yeri doldurduk tahminen 100 kişi vardı.

Maça gelirsek ilk yarısı Lüleburgaz’da oynan maça çok benziyor. Atak oynuyoruz fakat skor üretemiyorduk.İlk yarı ile ilgili aklımda kalan sadece bir iki atak ve Emre’nin auta giden şutu.

İkinci yarı başlarken muhteşem(!) orta saha oyuncusu Ali Erdem Lüleburgaz orta sahasına canlılık getireceğini düşündük, öyle de oldu boşa çıkan Talha bu maç yıldızlaştı. 3 gol atarak galibiyette en büyük pay ona ait. Yalnız attığı üçüncü golde sanki eliyle düzeltip vurdu. Zaten gole kendi de inanmadı.

Deniz Kaçan asıl yerini buldu sağ açık olarak çok fayda bunu bu maçta da bir kez daha gösterdi sağdan aldığı topla iki kişiyi ekmek almaya gönderdi ve Talha’ya çıkardı bu ikramı ger çevirmek olmazdı.

1-0’dan sonra çiçek gibi açılan Çerkezköy defansta boşluk bıraktı. Ahmet Hoca burada devreye girerek yürüyen Engin’in yerine 0-100’ü 9 sn olan Uğur’u oyuna aldı. Talha ile iyi ikili oldu ve yaptığı koşularla defansı dengesiz yakalanmasını sağladı ve Talha’ya atılan iki ara pasında önce 2. daha sonra 3. golü bulduk.

Balıkesir’in kendi evinde OYAK Ranault’a yenilmesi , Bandırma’nın Nilüfer ile 1-1’lerini yemesi iyi oldu GOP’TA galip gelmeseydi o daha güzel olacaktı ama olmadı.

Haftaya Gaziosmanpaşa ile çok önemli bir maça çıkacağız mutlak 3 puan lazım.Kazanırsak zirveden uzaklaşmayacağız.

GOP, Bayrampaşa,Bandırma ve Reno maçlarından en az 8-10 puan alırsak sonraki periyotta düşmüş Küçükköy ve Alibeyköy geliyor.

İlk tur da olmasa bile ikinci maçlar sonucunda ilk sırayı alıp play-off’lara kalacağımızı düşünüyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder