KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazartesi, Kasım 16

Yeşil Kırmızı Pazar


Renktaşımız Gaziosmanpaşa'yı 2 - 0 yenerek son 3 maçtan 9 puan aldık.Daha da önemlisi 6 puanlık farkı 3'e indirdik.
Maça gelince ilk yarı kötüydük hatta hiç yoktuk.Rakipte yoktu.Sanki futbolcular zordan oynuyorlardı.Ama ikinci yarı Uğur'un oyuna girmesiyle hava değişti.Deniz ve Talha daha iyi organize oldular ortadan Hüseyin ve Semih'te destek verince ileri uç hattı pozisyon bulmaya başladı.Golü de bulduk ama anlamsız bir şekilde geriye çekildik ve kalemizde pozisyon vermeye başladık kalecimiz Burak ve defans hattımız bu maçla güven tazeledi.Ama yine o istenen düzeyde futbol yoktu.
İlginç olan maç değildi esasında; Bu maçta rakip taraftarla ilgili bir sorun yok ama herzaman bu böyle olmayacak sen bu taş ve tahta tribünlerin biletlerini neden hala misafir takım girişinin ordan satıyorsun.Nerde görülmüş böyle bir uygulama.
İki haftadır maç başladıktan 15 dk. sonra maça seyirci almıyorsun kim yapıyor bunu ya, amaç ne çözemedim iyilik mi kötülük mü?
Sonra bir de bu kolluk kuvvetlerinin biz olan tavırları hiç hoş değil kendimi deplasmanda maç izliyormuşum gibime geliyor.Rakip ne yaparsa yapsın bizim ki hop dese "ne oluyor gel buraya" deniliyor.Sigara içme,su içme,tribünde demirlere çıkma...
Hakemler zaten bir şey demiyorum,ne halleri varsa görsünler biz alıştık artık.
Maçı o kadar kötü yönetti ki her iki tarafa da bir çok yanlış karar çaldı.Burada iki takımın taraftarlarını tebrik ediyorum.Hiç bir taşkınlık olmadı.
Günün belki en güzel fotografı da Gaziosmanpaşa taraftarının bzizm futbolcuları alkışlaması oldu.
Teşekkürler Paşalılar.Her zaman bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder