KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Salı, Kasım 17

Yine yeşil-kırmızı yine bir paşalı tarife aynı olsun.

Bayrampaşa - Lüleburgazspor
18 Kasım 2009
Saat:13:30
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı

İkinci yarı da oynanan 3 maçtan da galibiyetle ayrılan Lüleburgazspor, Bayrampaşa deplasmanında4'te 4 yapsın, alalım 3 puanı pazar günü rahat rahat dinlenelim.


not: Gazete küpürü yaklaşık 23 sene öncesinde oynanan Bayrampaşa-Lüleburgazspor maçından bahsediyor.Maçı 2-1 almışız.Yine öyle olsun.İddaa'ya da girmiş maç, oran 1.80 fena değil.

2 yorum:

  1. Beyler bugün lüleburgazsporumuz dehşet bir futbol oynadı biz stada girdiğimizde maç başlamak üzereydi zaten santra oldu gol attık 1-0 falan 2-0 derken aynen içerdeki baskıyı kurduk içerdeki maçlara gelenler bilir tek kale futbola döndü maç 3-1 ken net 5 tane %100 lük gol pozisyonumuz var kerem abiyle saniye saniye paylaştım bunları kim kaçırdı nasıl kaçırdı heleki denizin kaçırdığı var bomboş kale yanında uğur bomboş hemen arkasından 4 oldu zaten ama inanın 8-9 olucak maç ayrıca şunuda ısrarla belirteyim maç 4-1 ken 8 kişi kaldı bayrampaşa kimse demesin adamlar 8 kişi kaldı 5 tane attı burgaz hiçte öyle değil hocamız takımı geri çekti 8 kişi kaldıktan sonra ne onlar gelebildi nede biz gittik istemedik daha fazla farkı bayrampaşa tribünü gercektende güzel kalabalık bağırıolar tam içlerindeydik bağırmadık ama azda olsa destek verdik burgazlı olduğumuz anlaşılmasın die neyse bandırmayı bandırmada kalesine hapsetmiştik bi sürü gol kaçırdıktan sonra 1-1 bitmişti ama şunu sölim içerde hiç şansı yok bandırmanın çok farklı olur die düşünüyorum çünki bu gruptaki en iyi takım biziz ayrıca ahmet ertem hocamızı takdir etmek gerekir gercekten kurt bir hoca oyunu görebilio okuyabilio kazandığımız son 4 maçtada gerekli deişiklikleri yaptı sonuça gittik bu hocanın değerini bilmek gerekir gercekten çok iyi bir teknik adam artık bizi kimse tutamaz hele bugün oynadığımız futbolu görseydiniz bayrampaşalılar denize hasta oldu bizde olsa yırtarız ortalığı falan diolar arkamızda Bayrampaşa seyircisi bizim takım soyunma odasına giderken lüle-burgaz die bağırdırlar ama bu 8 kişi kaldıktan sonra baskı yapmadığımız ve kendi yarı sahamızda kaldığımız içindir buna eminim...Ayrıca alişanın 90. dakkada attığı gol görülmeye değerdi 30-35 metreden kaleye bakarak vurdu ve 90 dan gol talhanında 2. yani takımın 3. golü güzeldi yayın üstünden ceza sahası dışından köşeye gitti bu takım kudurdu kimse tutamaz bizi ! Play-off lara çıkmayalım hem uzak deplasmanlar hemde çok güçlü takımlar klasmanda bu grupta kalalım oynaya oynaya çıkarız 2.lig inşallah !

    YanıtlaSil
  2. İnşallah halit zaten bende klasmandan gitme taraftarıyım uzun deplasmanlar takımı çok sıkıntıya soktu.Hele ki bu grupta böyle devam edersek açık ara lider oluruz.

    not:Yanlış düzeltildi uyaran arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum..

    YanıtlaSil