KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazartesi, Kasım 30

Maçın ardından...

Çok güzel bir hava vardı bugün Lüleburgaz'da.Haliyle hava gibi Lüleburgazspor'dan da bir güzellik bekliyorduk.Maça iyi de başladık ama olmadı ilk golü yedik devreyi 1-0 yenik kapattık.İkinci yarı başlarında bir baskı yedik yarının ortalarına doğru dengeyi sağladık o ara penaltıdan golü de bulduk ama kısa zamanda yediğimiz güzel bir golle mağlup olduk.
Arkadaşımla devre arası konuşurken dedim ki "sence burgaz takımında ne eksik?"
Arkadaşımın dediği iyi bir pivot santrafor ve bir önlibero lazım.Doğru ama Lüleburgazspor'da alında eksik yok fazla var kim derseniz Hakan Sofuoğlu bu adam geçen sene Gökhan ile iyi ikili oluşturmuş gibi dursa da bu adamaın yaptığı hatalar yüzünden belki biz hala 3.ligte top oynuyoruz.Stoper oynayan bir adam topun nasıl ve ne şekilde sekeceğini bilmez mi?
Neyse yenilgiden sonra hep olumsuz yorum yapıyoruz diye kızıyorlar ama şunu da bilsinler Nilüfer'e 4 attığımız maçta da defans için bir iki kelam etmiştim arşivden bakabilirsiniz.
Bandırma galiba garantiledi gibi birşey.Tebrik ediyorum diyeceğim ama bugün bizi hakikaten çileye sokacak tahrik edecek hareketler yaptılar.Özellikle 2.golden sonraki Tuncayvari "sus" işareti ve bizin yedek kulübesinin orda sevinç gösterisi yapmaları...
Gözlemci abla da bizim attığımız şişeleri ettiğimiz, küfürleri çekti ama Bandırma taraftarının kalecimize edilen küfürleri duymamazlıktan geldi.

Bir bağlama çekecek olursa maçı kaybettik önümüze bakacağız...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder