KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Pazar, Mart 28

Aşkın derin paslarına birlikte koşacaktık

Ne güzel söylemiş FD bu sözü değil mi?
Bu takım geçen sene bu zamanlar 2.lige yükselmek için playoff oynuyordu; Çok değil 3-4 ay önce ise lig lideri olmak için büyük avantaj elde etmişti.Ama olmadı zaman herşeyi değiştirdi, rüzgar tersten esti. Bizi ligin dibinde olmama mücadelesine soktu.

Bugün Trakya derbisindeydik. Hafif olarak yağan yağmur bizim stada adım atmamızla şiddetini arttırdı,ıslandık bizi kapalıya alsınlar diye polisle bile tartıştık.
Yetkililere iletilen içeri alma önerisine yetkililerden gelen cevapta hem ilginç, hem de üzüntü vericiydi.
Neyse birilerinin bize acımasıyla kapalı tribüne girdik. Bizi içeri alan o insan kimse şükranlarımı iletiyorum.

Maça gelince klasik 11 ile başladı Ahmet Hoca. Ama Emre'nin daha maçın başında sakatlanması belki de maçın kaderini değiştirdi. Yerine giren Samet attığı iki nefis golle maçın yıldızı oluyordu.
Biraz daha kilo verirse ve satılmazsa takımın 10 sene boyunca değişmezi olur.
Bir parantez de defansın göbeğinde 90 dk oynayan Emre Pehlivan ve sonradan oyuna giren Anıl Atbakan'a "Aferin Çocuklar" bu takımda Burgaz çocuğu da oynayabileceğini gösterdiniz böyle devam edin kapın formaları vermeyin bir daha...
Maçın adamı ise herzaman ki gibi Deniz Kaçan. Bugün yine tabir-i caizse "yırttı kendini".
Çerkezköy bugün aldığı mağlubiyetle kümede kalmayı mucizelere bıraktı.
Bugün alınan sonuçlarla alt taraf cadı kazanı oldu.Çerkezköyspor'u da katarsak 5 takım(İnegöl,Oyak,Bayrampaşa,Alibeyköy ve Çerkezköy) düşecek olan diğer iki takım olmamak için kıran kırana mücadele verecek.Küçükköyspor ise küme düşmeyi çok daha önce garantilemişti.

1 yorum:

  1. Galibiyetin anlam kazanması için bu haftaki maçı almalıyız.Biraz düşme korkusu sarmıştı ama bu maçı aldıktan sonra rahatladık diyebiliriz...

    YanıtlaSil