KASABAYA BİR ÇİFT SÖZ : 8 KASIM STADI BİZİMDİR; KALE DİREKLERİ SİZİNDİR.

Çarşamba, Mart 31

Şampiyonluk ?!

Hayat garip vesselam. Üst lige çıkma planları yaparken birden kendini düşmeme korkusunu yaşarken buluverirsin. Asıl başarı nedir sizce ? Şampiyon olmak mı ? Düşmemek mi ?

Her kafadan bir ses çıkıyor. Geçen seneden beri bazı sözler işitmekteyiz. Geçen sezon kaptan Gökhan takımdan ayrılırken "askerlik problemi var" denilmişti. Üst lige gitmesi gerekiyor denmişti ama Siirtspora gitti. Bu sene Talha'nın askerlik problemi oldu. Üst lige gitmesi gerektiği söyleniyordu. Ama alışıktı herkes.. Yalan olduğunu biliyordu ve inanmıyordu.

Şampiyonluk sıralamasından 1 sıra geride olsak da en çok şans verilen takımların da başında bizim ismimiz geliyordu. Gaziosmanpaşa ile şampiyonluk yarışına gireceğimiz söyleniyordu. Bu düşünce bu ligleri takip eden bir çok kişinin ortak düşüncesiydi. Ardından Talha'yı sattık, Alişan ve Hakan gitti. Şuanda ise Gaziosmanpaşa ile 15 puan fark var.

Lüleburgazspor hiç kimsenin tekelinde değildir. Hiç kimse kafasına göre at koşturamaz diyorduk. Ama halkı takımdan o kadar soğuttular ki; hiç kimse Lüleburgazspor'un durumunu sormaz oldu. Yönetimimiz unutmasın ki taraftarı hor gören şampiyonluğu zor görür !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder